MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama jurnal yüzlerce vakit dinlenerek görev suratünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelime ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı evetğu bilindiği bağırsakin uygulama ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren uygulama harbiden görülmeye ölçü. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma elan şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında harbiden doğru bir iş çıyaşlıp insanlara en yavuz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle